Dergi reklam ajansı hoş geldiniz.

Dergi Reklamları

Dergi reklam vermek için ajansımıza başvuru yapabilirsiniz. Dergi reklamları yayınlayarak tanıtımınızı yapabiliriz.


Dergiler; haftalık, 2 haftalık ve aylık olarak yayınlanan, bireylerin ilgi alanlarına göre hazırlanan, en yaratıcı kitle iletişim araçlardan biridir.

Dergi mecrasında hedef kitleye ulaşmak çok daha kolaydır. Sebebi de dergilerin okuyucuların ilgi alanlarına göre kategorilenmiş olmasıdır. Siyaset, kültür sanat, teknoloji, seyahat gibi kategorilerde yayınlanan dergiler her insana hitap etmektedir.

Her dergi belli başlı bir kitleye hitap eder buna her derginin kemik okuyucu kitlesi bulunmaktadır diyebiliriz. Doğru dergilere reklam verdiğinizde reklam mesajınız, hedef kitleye doğrudan ulaşmaktadır.

Kültür sanat,kadın,edebiyat dergilerine verilen reklamlar, doğru kitleye ulaşmakta oldukça avantajlıdır. Hedef kitlesini net olarak belirleyen firmalar dergi reklamlarını tercih ediyor.

Dergi reklamlarının vereceği mesajın inandırıcılık ve güvenilirlik oranı diğer mecralara göre çok yüksektir. Dergi reklamları kullanarak uzun, bilgi içerikli metinlerle kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Dergi reklam fiyatları tanıtım yapmak istediğiniz dergiye göre değişkenlik göstermektedir. Doğru ücretleri öğrenmek ve detaylı bilgi almak için reklam ajansımızla iletişime geçmelisiniz.